Jak najlepiej ćwiczyć w domu, by schudnąć?

dzień dobry, chciałabym ćwiczyć w domu - proszę o jakieś zestawy ćwiczeń - najlepiej na youtube z linkami dzięki którym będzie możliwe zgubienie trochę ciałka. Zależy mi głównie na udach. proszę również o informację ile takich ćwiczeń wykonywać w tygodniu, ile dni przerwy itp. dodam, że mam 23 lata, 66 kg, 165 cm oraz jestem średniozaawansowana w ćwiczeniach zatem nie są to moje początki. wcześniej ćwiczyłam z Mel B, rebbecą louise które uwielbiam. Kiedyś z Ewą chodakowską. Proszę o rady.

Witam,
zastawy ćwiczeń można znaleźć właśnie w tych miejscach, które Pani wskazuje i jest tam ich pełen zakres, szczególnie jeżeli nie jest Pani osobą początkującą w tej materii. Ćwiczenia powinny być wykonywane z jednodniowymi odstępami, czyli np ćwiczymy w poniedziałki, środy i piątki, weekendy rozłożone np niedziela rano.
Proszę również pamiętać, że mięsień podczas ćwiczeń również zwiększa swoją wagę więc należy zabezpieczyć organizm w dawkę białka naturalnego ( kefir, jogurt naturalny) aby wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej a nie budowanie mięśnia.
Pozdrawiam
Sylwia Beyer-Wygońska