Jak najszybciej dostać się na psychoterapię?

Ponowna psychoterapia Odbylam psychoterapie w nurcie behawioralno poznawczym. Trwala rok (co tygodniowe spotkania).Bardzo mi pomogła, zmienilam wiele w moim zyciu , przerwalam toksyczny zwiazek I ulozylam sobie zycie na nowo. Na tamtej terapii odkrylam w sobie ogromna moc , taka sile w moim wnetrzu. Mijaja dwa lata a ze mna coraz gorzej , nic mi sie nie chce , nie mam siły I czasami sie siebie pytam gdzie ta moja siła jest, przeciez tam byl czlowiek ktory"mogl gory przenosic"' . Co sie ze mna porobilo. Na Nfz czeka sie na terapie ponad rok w moim miescie. Dzwonilam do fundacji I szukam gdzies pomocy , nie bardzo stac mnie prywatnie , bo podejrzewam ze potrzebowalabym dlugofalowej terapii. Nie wiem co robic.

Warto poszukać nie tylko z Poradniach Zdrowia Psychicznego, ale także w NZOZach (Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej)- niektóre z nich mają zakontraktowaną pomoc psychologiczna i psychoterapię, a wówczas można z niej skorzystać w ramach ubezpieczenia NFZ. Zachęcam do dalszych poszukiwań!

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Chciałabym Pani móc wiele możliwości zaproponować..., jednak psychoterapia, jest dostępna w ramach NFZ-tu.

Poszukiwanie możliwości w Fundacji..., to dobra droga - proszę nie odpuszczać.

Z przesłaniem dla Pani efektywnego rezultatu,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605