Kiedy miną takie myśli?

Witam.potrzebuje psychoterapii poznawczo behawioralnej Kraków woj małopolskie. Mam nerwicę lękowa z agarofobia. Biorę 3 tyg asertinu.po tym ssri mam myśli samobójcze a w sumie to lek przed tym że sobie coś zrobię. Proszę o szybką odpowiedź kiedy to minie. Lekarz bardzo dobry psychiatra kazał brać lek dalej bo wcześniej przed ssri nie miałem takich myśli.
ponad rok temu

Dzień dobry

Proszę również rozważyć psychoterapię psychodynamiczną. W Krakowie jest dużo specjalistów. Można zadzwonić o polecenie psychoterapeuty do Krakowskiego Centrum Psychodynamicznegona ul. Zamoyskiego.

Z poważaniem

Dariusz Szukalski