Czy stosowanie leku Spamilan będzie odpowiednie podczas tego (ciężkiego) okresu?

Witam! Uprzejmie proszę o pomoc. Jestem w trakcie zmniejszania dawek pochodnych benzodiazepiny po długotrwałym stosowaniu. Czy stosowanie leku spamilan będzie odpowiednie podczas tego (ciężkiego) okresu? Niestety hydroxisinum mi nie pomaga. Cierpię na depresję atypową, fobię społeczną i zaburzenia lękowe uogólnione. Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź. Z poważaniem: Agnieszka lat 40

Dzień Dobry pani Agnieszko,

Przedstawione przez Panią pytanie, jest wskazaniem do skonsultowania z Lekarzem prowadzącym Panią.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605