Jak najszybciej pozbyć się lambliozy?

Witam Wykryto lamblie w moim organizmie w kale.Aktualnie jestem na diecie weglowodanowej i pierwszym zastrzyku testosteronu. Pytanie mam takie czy testosteron podczas leczenia nie bedzie jeszcze bardziej szkodliwy? i jak najszybciej pozbyc sie pasozyta zeby wrocic do treningow. Dziekuje i Pozdrawiam

Testosteron z powodu Body Building?
Dyskobol Bush miał sukcesy w latach 60-tych, stracił jądra po testosteronie, nie był płodny, nigdy nie miał dzieci. Chcesz być Ojcem, Dziadkiem ?
Lamblie Ci Lekarze z de.. wytrują łatwo ale 26 lat i testosteron = klęska życiowa = nie zobaczysz wnuków,
Żona Cię zostawi bo stracisz potencję i grozi Ci rak prostaty w dużym ciele ( ciele to nie ciało ) Smutne
Jedź na Olimpiadę Niepełnosprawnych = kastratów ?