Jak namówić byłą dziewczynę na spotkanie?

wiem ze dziewczyna mnie kocha,lecz nie chce sie ze mna spotkac,jak moga ja przekonac do spotkania,bylismy ze soba 1.5 roku ostatnio czesciej sie klocilismy,zerwala przez sms,nie chce rozmawiac,nikt nie moze w to uwierzyc,ja tez,co moge zrobic zeby ja odzyskac?

Witam,

W tej sytuacji nie można nikogo zmusić do kontaktu bezpośredniego, ale można spróbować przekazać jej jak bardzo na niej nam zależy na przykład pisząc list. Sygerowalabym napisac w nim dlaczego tak bardzo zależy nam na rozmowie i przekazać wszystkie uczucia i to co chcielibyśmy wyjaśnić sobie podczas bezpośredniego spotkania. Odradzalabym pisania i naciskania o powrocie - to moze tylko potęgować w osobie poczucie braku zrozumienia i odstraszyć.

Pozdrawiam i trzymam kciuki,
Anna Mochnaczewska

Presja, nacisk, ciągłe narzucanie się np. Poprzez sms jedynie utrudni sprawę. Polecam dać dziewczynie trochę czasu na tak zwane 'poukładanie spraw' i dopiero za jakiś czas się odezwać-czy fo mailowo, czy listownie. Najwyraźniej musiało zdarzyć się coś, co pchnęło ją do zerwania Waszej relacji i potrzeba czasu by zarówno Pan, jak i była dziewczyna przemyśleli sobie całą sytuację.

Witam, może warto byłoby "przegadać" sprawę z psychologiem który spojrzałby na sytuację z innego punktu widzenia, spróbował dociec co mogło wpłynąć na obecny stan rzeczy, udzielił emocjonalnego wsparcia? Czasem potrzebny jest w takich sytuacjach zwyczajnie czas, a czasem jednak dokonanie pewnych zmian- nawet jeśli nie dla dobra tego związku to może następnego. Pozdrawiam, Monika