Jak nawiązać i utrzymać znajomość z chłopakiem?

Witam,bardzo proszę o pilną odpowiedź. Zakochałam się w jednym chłopaku ze szkoły, mój kolega go zna i ma zamiar mi pomóc się z nim zapoznać przy najbliższej okazji. Tylko nie wiem co zrobić by mnie zapamiętał na dłużej, zupełnie nie wiem o czym mam z nim rozmawiać, boje się że to nie wyjdzie. Bardzo chciałabym poznać go bliżej tylko nie chce być nachalna bo wtedy może wyjść że coś do niego czuje. Jeśli to możliwe, to bardzo prosze o szybkie rozpatrzenie mojego pytania. Pozdrawiam.

Autentyczność i bycie sobą- jakkolwiek banalnie to brzmi- to nasza najlepsza reklama i najlepsza broń, Do tego jest zawsze pod ręką. Im więcej sztuczności, starania się i udawania, tym gorzej wychodzi. Jest też ryzyko, że takie wymarzone, wyczekane i przerobione milion razy w głowie spotkanie może nie pójść zgodnie z planem, a wtedy rozczarowanie jest dużo większe niż gdybyśmy po prostu się spotkali z kimś. I jeszcze jedno- czy można mówić o zakochaniu, skoro Państwo się jeszcze nie znacie? Jeszcze Pani niejako nie wie, czy dobrze się Wam będzie rozmawiać, czy będziecie mieć wspólne zainteresowania, tematy, cele czy wartości. Warto byłoby się przekonać zanim zrobi Pani sobie zbyt duże nadzieje.

Witam
Myślę, że najlepiej jeśli będzie Pani " sobą". Na pewno jest Pani wspaniałą dziewczyną i nie ma potrzeby jakoś specjalnie się " kreować". Zwykle w takich sytuacjach wszelka kreacja wychodzi sztucznie, naturalność jest dużym atutem.
Zawsze może Pani zaproponować nowemu koledze jakieś wspólne działanie- szczególnie jeśli w rozmowie okaże się, że macie podobne zainteresowania.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak