Jak nie jeść po godzinie 18?

Witam, mam pytanie co zrobić aby nie jeść wieczorem już po godz 18 wieczorami mi się zazwyczaj chce jeść. czy jak je się do godz 18 też się nie tyje i można również schudnąć? mam 22 lata ważę 75kg czy to dużo 170cm? Dziękuję i Pozdrawiam.

To o której powinna Pani spożyć ostatni posiłek zależy od tego o której idzie Pani spać. Ostatni posiłek powinien być spożywany na 2-3 godziny przed snem, a nie koniecznie do godz 18. Pani BMI to 26 i oznacza nadwagę, więc warto udać się do dietetyka na konsultację. Zapraszam do kontaktu pod adresem: marta@zdrowozjesz.pl

Witam,

niejedzenie w godzinach wieczornych to jeden z wielu czynników przyczyniających się do spadku masy ciała na diecie redukcyjnej, jednak, aby schudnąć należy przestrzegać wielu zaleceń, a dieta musi być odpowiednio dostosowana do parametrów danej osoby. Najlepiej ostatni posiłek (kolację) spożywać 3 godziny przed snem, jeżeli nadal odczuwa Pani głód warto sięgnąć po warzywo np. surową marchewkę, pomidora, ogórka itp.

Pani BMI wynosi 25,95 - stwierdza się nadwagę. Prawidłowa masa ciała powinna wynosić 55 kg - 71 kg.

Zalecam indywidualną konsultację https://www.facebook.com/FITamina.92?ref=hl

Pozdrawiam,
dietetyk Magdalena Borowiec

Witam serdecznie. Kolacja powinna być zbilansowana, lekka oraz spożywana najpóźniej 2-3 godziny przed snem. Energetyczność diety rozłożona na 5 posiłków powinna wyglądać w następujący sposób: Śniadanie-25%, Drugie Śniadanie-10%, Obiad- 25-30%, Podwieczorek-10-15%, Kolacja-25%. Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,dietetyk Patrycja Sankowska

Może większy apetyt wieczorem wynika z małej ilości jedzenia w ciągu dnia? Należy zadbać o regularność posiłków a kolację zjeść 2-3 godziny przed pójściem spać. Kolacja o 18 jest dobra dla osoby, która idzie spać o 21.