Jak nie przytyć przy antykoncepcji?

czy jeśli będę jeździć na rowerze treningowym 1 godzinę dziennie to czy uda mi się schudnąć? Biorę tabletki antykoncepcyjne i od tego momentu przytyłam 5 kg, najbardziej widać to na brzuchu i tyłku, chcę wrócić do swojej poprzedniej wagi czy rower mi w tym pomoże?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Oczywiście, że rower Pani w tym pomoże, tym bardziej przy 1-godzinnym codziennym treningu.
Proszę trenować przy umiarkowanym tętnie (aby je określić musiałabym znać Pani wiek).
Proszę zważyć się jutro i po 7 dniach ( z założeniem że odbędzie Pani co najmniej 5 treningów oraz będzie się Pani odpowiednio odżywiać)
Ważenie należy wykonać rano, po porannej toalecie bez ubrań. Jeżeli zobaczy Pani na wadze choć 0,5 kg mniej będzie to odpowiednia motywacja do dalszego działania. Nie wykluczam że spadek wagi będzie większy co ucieszy podwójnie i jeszcze bardziej Panią zmobilizuje.
Jeżeli chce Pani poznać dokładne warunki treningu dla efektywnego spalania tkanki tłuszczowej poproszę o wiadomość z wymiarami