Jak odchudzić biodra

Mam 17 lat, ważę 75kg, mam wzrostu 170 cm, no i mam duże biodra. Chciała bym mieć mniejsze biodra i płaski brzuch, jak to zrobić? W ciągu 2 tygodni?
17 LAT ponad rok temu

Witam,
2 tygodnie to jest zdecydowanie za krótki czas na pozbycie się tkanki tłuszczowej w okolicy bioder i brzucha. Aby poprawić swój wygląd wyeliminuj z diety słodycze, przekąski (typu chipsy, orzeszki, paluszki itp.), pij dużo wody. Dieta o niskiej zwartości węglowodanów może być pomocna, tylko musisz mieć świadomość, że sama dieta tutaj nie pomoże musisz wprowadzić także ćwiczenia aby poprawić wygląd tych partii ciała.
Powodzenia
Edyta Obolewicz

Witam, 2 tygodnie to za mało czasu, aby zdrowo i skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W celu wysmuklenia sylwetki bardzo ważne są ćwiczenia i odpowiednia dieta – sposób żywienia. Na brzuch i biodra polecam http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-odchudzajace-biodra
Jeśli chodzi o dietę podstawą jest, aby sięgać po 4-5 małych posiłków w ciągu dnia, w miarę równych odstępach czasu - organizm nie będzie wówczas odkładał wszystkiego, co jemy w postaci tkanki tłuszczowej na zapas („na gorsze czasy”). Dodatkowo należy unikać produktów wysokokalorycznych, a ubogich w wartości odżywcze: produktów typu fast food, słonych i tłustych przekąsek i innych. Proszę również zajrzeć do działu zdrowe odżywienie, gdzie dowiesz się po jakie produkty sięgać, a jakich unikać. Pozdrawiam.