Jak zrzucić i ujędrnić brzuch po ciąży?

Witam, Mam 21 lat i miesiąc temu urodziłam dziecko... niestety brzuch mam nadal ogromny a skóra robi się jak przysłowiowy "flak".. proszę o pomoc jak można zrzucić ten brzuch i go ujędrnić jakie ćwiczenia stosować ... czy ćwiczenia na stepperze coś dają na brzuch?
21 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Jeśli chce Pani poprawić wygląd brzucha po przebytej ciąży, proponujemy przede wszystkim ćwiczenia. Sama dieta bez aktywności fizycznej nie przyniesie pożądanych efektów. Na efekty trzeba jednak poczekać - organizm potrzebuje czasu, aby spalić tkankę tłuszczową i przyzwyczaić się do nowego stylu życia.

Polecamy pływanie a także ćwiczenia ze strony abccwiczenia.pl skierowane właśnie na mięśnie brzucha. Proszę również zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i unikać produktów tłustych oraz słodkich, które lubią odkładać się w postaci tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha.
Dodatkowe efekty może przynieść również codzienna pielęgnacja okolicy brzucha specjalnymi preparatami ujędrniającymi lub odchudzającymi.
http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki
http://portal.abczdrowie.pl/7-sposobow-na-zrzucanie-wagi-bez-diety.