Jak schudnąć 10 kg w ciągu pół roku?

Witam, Mam 174cm i ważę około 82 kg. Czy stosując dietę około 1500 kcal i "domowe" ćwiczeniach uda mi się zgubić 10 kg w ciągu pół roku?
ponad rok temu

Witam,

Stosując zdrowa dietę oparta na prawidłowych nawykach żywieniowych oraz regularnie uprawiając sport z pewnością uda Ci się w czasie 6 miesięcy stracić nadmierne kilogramy. Jednak najbezpieczniej jest udać się do dietetyka, który ułoży bezpieczną i odpowiednio dobraną dietę do Twojego wieku, wzrostu, wagi oraz aktywności fizycznej.

Na początek jednak możesz sam/a zapoznać się ze zdrowymi nawykami i do nich zacząć stosować. Przeczytasz o nich w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz http://portal.abczdrowie.pl/7-sposobow-na-zrzucanie-wagi-bez-diety

Równie ważna jest aktywność fizyczna. Pamiętaj, że dieta połączona z aktywnością fizyczną z pewnością przyniesie efekt, jednak nie będzie on natychmiastowy. Twój organizm potrzebuje czasu, aby spalić tkankę tłuszczową i przyzwyczaić się do nowego stylu życia. Zajrzyj na stronę poświęconą aktywności fizycznej i ćwicz razem z nami www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam.