Jak odzyskać siły do życia?

Co mogłabym zrobić by znów zebrac siły na dalsze działanie w sprawie wyboru mieszkania i ogólnie? jakieś ćwiczenia relaksacyjne? cisza? ciemność? ja chce spróbować...zwłaszcza teraz kiedy może bedzie jakiś finał i próba I STOP życia na CZEKANIU:) Jestem mężatka od 3miesiecy i mąż czekał by u niego mozna sie urządzać by rodzenstwo sie zrzekło ale do tej pory nic. wiec moze jednak urządzimy sie u moich rodziców. ciesze sie ale ta sprawa juz tak mnie wymeczyła i jak odzyskac siły?

Najważniejsze , to nie stracić zapału do życia, często rozmawiać i cieszyć się każdym dniem
Na pewno uda się wspólnie coś postatnowić i zaplanować z mężem dalsze wspólnie plany mieszkaniowe. Czasem może lepiej spokojniej, wolniej i łagodniej ...
Psycholog rodzinny na pewno mógłby okazać się pomocny
Pozdrawiam

Witam,

myślę, że dobrze zrobi Pani lektura książki "Radość życia " Davida Burnsa - jej opis łatwo znajdzie Pani w internecie.

Co do wyboru zaś, to dobrym pomysłem może być żeby usiadła Pani z mężem, zrobiła listę dostępnych opcji wyboru i wypisała plusy i minusy każdej z nich. To zwykle ułatwia podjęcie decyzji.

Pozdrawiam!