Jak odzyskać partnerkę o kilku szansach?

Witam. Partnerka mnie zostawila po ponad 2 latach.W styczniu 2014powiedziala ze mnie zostawia gdy powiedzialem jej ze przegralem u bukmachera. Bylem5 miesiecy na terapii i w tym czasie ublagalem ja ze bedzie dobrze i dala mi szanse. Pozniej fajnie az wybuchlem raz .pozniej jeszcze jedna sprzeczka i mowi ze mnie zostawi. znow nie myslalem ze az tak,ale ublagalem ja i nagle zaklnalem glosniej sam do siebie gdy byla w lazience i potem polozyla sie spac w innym lozku i odeszla.Jak Ja odzyskac?

Witam, myślę że nie radzi Pan sobie z emocjami i partnerka to widzi, oraz zwyczajnie boi się dalej z Panem być. Nic nie napisał Pan o dalszym leczeniu, więc rozumiem, iż po 5 miesiącach zakończył lub przerwał Pan terapię i tu pytanie terapie uzależnienia od hazardu? Nie radzenia sobie z pewnymi innymi zachowaniami? Myślę, iż szansa na odzyskanie partnerki, jeśli nadal jest- wiąże się z Pana dalszym leczeniem i zmiana swoich zachowań. Zachęcam do powrotu na psychoterapię. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, czasami nie jest możliwe przekonanie kogoś do związku lub powrotu do związku, jeśli Pana partnerka podjęła świadomą i przemyślaną decyzję o rozstaniu. Musi Pan wziąć pod uwagę ewentualność, że "kolejnej szansy" nie będzie.
Może Pan jednak podjąć kolejne próby rozmów z partnerką. Skoncentrować się nie tylko na przekazaniu w nich swojego punktu widzenia, swoich potrzeb i oczekiwań - ale przede wszystkim usłyszeniu potrzeb i oczekiwań partnerki, jej oceny Waszej sytuacji.
Możecie Państwo także wspólnie rozważyć podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam!