Jak opanować wzruszanie się?

Wzruszam się nawet na reklamach.W kazdej sytuacji znajduję coś, co mnie przeraża. Pół biedy, ze męczy to mnie, ale widzę, ze bliscy mają tego dosc.Leki p/depresyjne niewiele działają, psychoterapia również.

Witam,
może warto aby udała się Pani do endokrynologa. Czasami takie stany są powiązane z gospodarką hormonalną. Ewentualnie proszę poszukać innego psychoterapeuty.
Powodzenia!

Dzień dobry! Trudno określić, z jakiego powodu się to dzieje, za mało wiem o kontekście, Pani sytuacji osobistej, zawodowej, rodzinnej. Nic nie pisze też Pani, jak wygląda ta psychoterapia, od kiedy Pani na nią chodzi, z jakiego powodu. Warto porozmawiać o tym ze swoim psychoterapeutą, jeżeli tego Pani nie zrobiła.