Jak osiągnąć wymarzoną wagę 50 kg?

Jestem dziewczyną, mam 15 lat, mój wzrost to 167cm, wymiary: 84/73/84, waga 55,4 kg. Strasznie nie lubię niedziel i nudnych dni, w których nie ma zajęcia .;/ Chciałabym ważyć 50 kg i mieć 63 cm w talii.

Witam,

Twoja aktualna masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jesteś w wieku dojrzewania i Twój organizm potrzebuje niezbędnej ilości energii i składników odżywczych, dlatego nadmierne ograniczanie pożywienia może spowodować zahamowanie rozwoju i wzrostu.

Jeśli jesteś aktywna i nie lubisz siedzieć w miejscu, zacznij uprawiać sport, który nie tylko wyszczupli Twoje ciało, ale poprawi humor oraz pozytywnie wpłynie na utrzymanie zdrowia. Zapisz się na basen lub zacznij jeździć na rowerze. Ćwicz też w domu, możesz skorzystać z ćwiczeń zamieszczonych na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam