Jak pogodzić się z koniecznością pracy?

Jak pogodzić się z koniecznością pracy? Mam prawie 29 lat a nie udało mi się przez to przebrnąć. Póki co pracowałem doraźnie- kiedy chciałem. Mam ciężki zawód i nie da się, żeby było łatwiej. Cały czas jestem na początku i chciałbym szukać jakiejś alternatywy, ale sprawdziłem wiele zawodów i nie dają mi do końca poczucia bycia sobą. Co robić :(
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 7 miesięcy temu

Dzień dobry,

Warto udać się do doradcy zawodowego, który dzięki testom, będzie mógł określić, jakie zawody będą odpowiednie. Doradzi również w innych kwestiach dotyczących życia zawodowego.

Pozdrawiam, Oliwia Mazurowska