Jak odnaleźć swoją drogę zawodową?

Witam, mam 29 lat i nie mogę odnaleźć się w żadnym zawodzie. Kiedy miałem 19-25 lat próbowałem różnych opcji. Niestety w żadnym zawodzie nie zabawiłem zbyt długo. Nie wiem już jak szukać. Próbowałem sugerować się opinią innych, liczyć na własną kreatywność, a nawet udawać ale i to mi nie wychodziło. Co mógłbym zrobić, jakie kroki podjąć?
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 2 tygodnie temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

odnalezienie ścieżki kariery nie zawsze bywa proste i czasem wymaga eksperymentowania. W obecnej sytuacji warto zastanowić się na swoimi wartościami i priorytetami, przeanalizować swoje umiejętności oraz talenty. Pomocna może być także konsultacja z coachem lub doradcą zawodowym. Profesjonaliści będą w stanie udzielić pomocy w wyborze zawodu, uwzględniając nie tylko Pańskie możliwości, ale również potrzeby rynku.

O planowaniu kariery zawodowej można przeczytać w tekście:

https://relacje.abczdrowie.pl/planowanie-kariery-zawodowej/6956057568057888a.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.