Jak pogodzić się z małą atrakcyjnością?

Jak pogodzić się z byciem skrajnie nieatrakcyjnym wyglądem oraz świadomością, że będzie się samemu do końca życia? Proszę tylko o nieudzielanie odpowiedzi, że wygląd nie ma znaczenia i nie może być przyczyną samotności.

Z drugiej strony, warto pójść na psychoterapię i przepracować, co trzeba.
W związku liczy się to, czy partnerka może na Pana liczyć, na ciepło i wsparcie.
Proszę zobaczyć jak Nick Vujicic, który urodził się bez rąk i bez nóg sobie radzi - założył rodzinę, ma 4 dzieci.
Napisał też książkę pt.:
Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! - Nick Vujicic
Zapraszam psychoterapię na Skype
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu