Nawracające myśli o przeszłości seksualnej dziewczyny

Witam. Nawracajace mysli o przeszlosci seksualnej dziewczyny, mielismy przerwe w zwiazku, i w tym czasie miala partnera. Potem wszystko z niej wyciagalem jak glupi i teraz nie moge sobie z tym poradzic. Jak mam sobie z tym poradzic? Ciagle patrze na nia jak na kogos dla kogo nie jestem najwazniejszy, jakos inaczej niz wczesniej. Przed poznaniem mnie miala chlopaka i ta przeszlosc mnie zupelnie nie obchodzila. Co jest tego przyczyna?

Szanowny Panie,
w moim odczuciu warto aby skorzystał Pan z bezpośredniej pomocy psychologa, gdyż udzielone przez Pana informacje są dla mnie niewystarczające do zdiagnozowania Pana trudności i jednoznacznej odpowiedzi. Pozdrawiam