Jak pokonać pociąg do starszych kobiet?

obecinie mam chlopaka ale od dluzszego czasu zaczelam czuć pociag do starysz kobiet 40 ja mam 22 jak z tym walczyc. obecie mocno zadlizylam sie w kobiecie 50 .

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych...

Z Pani relacji, domniemam, że zafascynowała się Pani (osobowością?) starszą od siebie Kobietą.

Pojawia się pytanie, co znaczyłoby dla Pani to "czucie pociągu"?
I jak układają się Pani relacje z Chłopakiem?

Zapytała Pani, "jak z tym walczyć?" zachęcałabym Panią by nie walczyć ale zaakceptować te doznania, których Pani doświadcza
i pozwolić sobie na nie...
I obserwować...

Jeśli nadal by to Panią na tyle niepokoiło, to warto byłoby skonsultować to wyzwanie w osobistej rozmowie z psychologiem/seksuologiem, celem rozwiania Pani obaw.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com