Jak pomóc 13-letniej wnuczce, która nie daje sobie rady z nauką?

witam moja wnuczka ma n13 lat ma wczepiony implant na lewe ucho słuch zaczęła tracić gdy miała 3,5 roku stwierdzono że od anginy gdy miała5lat dostała implant obecnie chodzi do 6 klasy szkoły podstawowej ale widzę że nie daje sobie rady z nauką bez pomocy mamy nie umie układać poprawnie zdań to co się nauzy na drugi dzień już nie pamięta jest coraz gorzej nie wiem jak jej pomóż. Babcia Janka

Witam

Polecałbym udanie się do specjalisty surdologopedy który określi przyczyny występujących problemów i zleci odpowiednią terapię.
Widzę że jest Pani z Ostrowa. Polecam Panią Ize Łukasik z gabinetu Global w Kaliszu.

Pozdrawiam

Joanna Galczynska-Adamiak
Www.centrum-logopedyczne.pl