Jak pomóc córce, która nadużywa alkoholu po zdradzie męża?

MOJA CORKA PO ZDRADZIE MEZA ZACZELA POPIJAC PIWO,SLABE WINO,TERAZ CZASEM WODKE.MA BARDZO SLABA GLOWE,PO 1 PIWIE JUZ POZNAC ZE COS PILA.JAK MOGE JEJ POMOC.BARDZO DUZO PRZEZYLAM ..SMIERC DZIECKA I DWUCH MEZOW .JESTEM U PROGU NAJGORSZEGO.PROSZE O POMOC.

Witam,
najlepiej będzie zgłosić sie jak najszybciej po pomoc do psychologa albo psychiatry. Można pomóc sobie albo lekami, albo po prostu rozmową. Nie ma co czekać, aż kłopoty miną, bo mogą się jeszcze nasilić. Im szybciej sięgnięcie po pomoc tym lepiej.

Pozdrawiam
Lidia Polsakiewicz-Grzesiczek

Witam,
Proszę zgłosić się do Poradni Terapii Uzależnień i porozmawiać z terapeutą. On pomoże pani podjąć decyzję czy i jak pomóc córce. Ale proszę pamiętać, że ostateczna decyzja o leczeniu będzie należała do niej.
Pozdrawiam