Jak pomóc dorosłej córce z anoreksją?

Witam serdecznie. Mam doroslą 24 lata córke która choruje na anoreksję i potrzebuje informacji gdzie mogłabym znaleść odpowiedni Ośrodek dla niej aby jej pomoc. Namówiłam corke na wizyte u lekara psychiatri po której stwierdziła ze nie widzi ze to jej pomoże.wiec szukalam dalej pomocy i umówiłam ja na wizyte u psychoterapeuty jednak tez po rozmwie online miala mieszane uczucie i na druga wizyte juz nie chętnie chce sie zapisać. Próbuję na rózne sposoby ale nic nie skutkuje ,blagam o pomoc widzę ze jest coraz gorzej a nie bardzo moge przy niej byc poniewaz mieszka oddalona odemnie o ok 100 km. nawet nie widzę jak ona sie odżywia. Jak próbuje złapac z nia kontakt to widze że bardzo jest ograniczony. Nie wiem co dalej robić i gdzie szukac pomocy jak z nią rozmawiac by zachęcic do leczenia.

Jeśliby Pani córka chciała spotkać się ze mną online - to serdecznie zapraszam. A jeśli Pani potrzebuje omówić swoje trudności - proszę o kontakt.
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu
Pozdrawiam serdecznie