Jak mam poradzić sobie ze zdradą partnera?

Witam prawdopodobnie zostałam zradzona po części chłopaka tak jakby się przyznał ale jeszcze nie wszystko zostało wyjaśnione jak mam sobie poradzić ze zdrada nie potrafię coś mnie męczy nie daje mi spokoju próbuję zapomnieć ale w sercu tak dziwnie się czuję nie wiem jak sobie z tym poradzić ??

Szanowna Pani,
sytuacja, którą Pani opisuje jest sytuacją kryzysową, a myśli i emocje, do których się Pani odwołuje są naturalną reakcją na tego typu sytuację i ma Pani do nich pełne prawo. To co na chwilę obecną wydaje mi się ważne, to poszukanie przez Panią wsparcia wśród Pani bliskich - rodziny, przyjaciół i korzystanie z ich pomocy. Ważne, aby były to osoby, których komunikaty i wsparcie Pani pomaga, jeśli natomiast nie widziałaby Pani takiej osoby w swoim otoczeniu sugerowałabym bezpośredni kontakt z psychologiem. Pozdrawiam