Jak poradzić sobie po zdradzie partnera?

Witam, niestety w obecnej sytuacji nie mam finansów na psychoterapię, a bezpłatna jest zbyt odległa terminowo. Byłam zdradzana przez pół roku przez mojego mężczyznę. Prowadził drugie życie, drugi związek. Raz był ze mną, raz z nią. Dowiedziałyśmy się o sobie, wspólnie mu pokazałyśmy że nie będzie nami pogrywał. Ale pojawia się ogromny smutek, żal, rozczarowanie. Związek trwał 3 lata. Jest też pustka. Jak sobie z tym wszystkim poradzić w tej pierwszej najgorszej fazie ?

Witam,
najlepsze byłoby spotkanie z psychoterapeutą.
Kolejki są wprawdzie duże i długo się czeka na miejsce ale może dałoby się to obejść :)
Proszę zadzwonić do mnie, to spróbujemy ustalić coś na fundusz zdrowia.
Pozdrawiam

Witam. Z pewnością są miejsca w Warszawie gdzie kolejki do psychologa nie są aż tak długie. Proszę spróbować sprawdzić na tej stronie https://kolejki.nfz.gov.pl/, tutaj znajdzie Pani odpowiednie miejsce wpisując Warszawę i poradnię psychologiczną.
Bardzo współczuję Pani sytuacji, w której się Pani znalazła. Pomoc psychologa z pewnością może tutaj okazać się pomocna. Proszę także poszukać wsparcia przyjaciół, rodziny, życzliwych osób w tym trudnym czasie. Pozdrawiam serdecznie