Jak pomóc dziecku w samoistnej śpiączce?

Witam serdecznie mam pytanie u mojego syna 11 lutego doszlo do nzk po wyciagnieciu rurki trachotomijnej podczas ataku padaczki syn zapadl samoistna spiaczke jest w szpitalu lekarze twierdza ze ma podkorowy zanik mozgu. Jak jestem u syna to mruga oczami i rusza glowa lecz jest nieswiadomy bo ma podobno wedlug lekarzy uspiony mozg. Jestem zropaczona jak mozna pomoc synowi. Prosze o pomo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spróbować dowiedzieć się coś więcej o Klinice Budzik