Jak poprawić swoje relacje z teściami?

Potrzebuje pilnej pomocy nie moge spac jesc juz powoli spać nom stop placze z bezradności. Zyjemy z mezem w blizniaku obok teściów , tesciowa wchodzi kiedy chce bez pukania. Pod moją nie obecność gada mezowi na ucho bo ona spij do pozna bo on sprzata mąż wysluchuje ale nic z tym nie robi jedynie kilk0a słów mowi a tesciowa udaje jakby nigdy nic. Przekręca slowa przy swoim mezu pozniej tesciu jest zly na mnie czuje sie jak intrus idąc do kolezanki mama męża nom stop mnie obgaduje ostatnio juz tak czulam sie zdesperowana ze napisalam ze z mezem innaczej bedziemy spedzac święta bron boze nie obrazilam nikogo opisalam tylko jaka podjelismy z mezem kwestii swiat meza mama wydzwaniala po ludziach obga0dywala zmyslala ze dodawalam slowa i ze celowo usunelam bo sie balam po prostu rozne sa z nia sytuacje lecz maz twierdzi ze nie zmieni mamy i nie ma wplywu na nia bo nie bedzie sie wtracal w jej zycie. Juz nie chce sie z mezem kochac a jesli juz nie sprawia mi to juz przyjemności blagam co robić chodzilismy do psyhologa pomogl gdy byliśmy sami a gdy jestesmy z tesciami jest coraz gorzej

Relacje młodego małżeństwa w dużej mierze zależą od kontaktów z rodziną partnera. Dobrze, jeżeli obie strony dostrzegają swoje odrębności i podobieństwa i potrafią sobie wzajemnie pomóc. Każdy z nas jednak ma inne postrzeganie cudzych granic. Dlatego warto porozmawiać z mężem i teściową, w jaki sposób możecie Państwo zadbać o wspólne relacje. Pomoże w tym wizyta u psychologa, który wskaże Państwu temat i sposób rozmowy, pomoże także znaleźć kompromis. Życzę dużo siły i zdrowia. Dominika Wieland-Lenczowska