Jak poprawić swoje życie seksualne z narzeczonym?

Mój narzeczony nie potrafi dojść podczas seksu. Ani waginalnego, ani oralnego. Za to codziennie masturbuje się i uważa, że to czynność higieniczna jak mycie zębów. Osobiście mnie to boli, bo czuję się odrzucona, pominięta wśród jego potrzeb seksualnych. Jakbym nie była wystarczająco podniecająca. Woli oglądać pornosy. Nie chcę poczucia, że robi mi łaskę idąc ze mną do łóżka, nie chcę prosić, już niczego nie inicjuję. Mam dużo większe potrzeby, ale chciałabym żeby spełniał się ze mną. To musi siedzieć gdzieś w głowie... Mówi że pewnych rzeczy nie może ze mną robić, bo czuje jakby mnie krzywdził, tzn "Tobą się cieszę, a od podniecenia są obce, to Ciebie nie dotyczy, powinnaś się cieszyć jak masz orgazm, a nie myśleć o moim, to moja sprawa". Kłócimy się o to. I choć inne sfery życia są świetne, boję się że będzie szukał wrażeń na zewnątrz, a jednocześnie czuję się nieatrakcyjna, niepożądana, trefna...

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie i że poszukuje Pani dla Siebie i Narzeczonego optymalnego rozwiązania, wybierając na początek formę online.

Masturbacja, jest (nadal!) tematem tabu, choć jest powszechnym zjawiskiem i jest to w porządku.
Dotyczy ona Osób obojga płci, w różnym wieku oraz niezależnie od tego, czy jest jesteśmy w związku, czy też nie.

Jednak..., problem pojawia się, kiedy samo zaspokajanie się jest
wiodącą formą radzenia Sobie z osiąganiem satysfakcji seksualnej
oraz priorytetową formą aktywności seksualnej - będąc w relacji
z Partnerem.

Wyobrażam Sobie (tak jak mogę), jak może Pani się czuć, kiedy Pani Partner nie odpowiada na Pani potrzeby seksualne, w związku z czym ma Pani prawo czuć się tak, jak się czuje...

Dobra wiadomość jest taka, że jest możliwa normalizacja Państwa życia seksualnego (z uwzględnieniem Pani potrzeby).
Jednak do tego niezbędna jest otwartość/gotowość do podjęcia przez pani Narzeczonego pracy terapeutycznej, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, specjalizującego się w obszarze seksualności albo Seksuologa- do czego Panią zachęcam, by do takiej pracy zainspirowała Pani Narzeczonego.

Z przesłaniem dla Państwa zwyczajnej pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605