Jak poradzić sobie z atakami nerwicy lękowej?

Witam W sierpniu dostałam ataku nerwicy lękowej , zostało mi przepisane paroxinor 20mg i tranxene 5mg , wszystko układało się ok dopóki po prawie 1,5 miesiąca nastąpił kolejny atak mimo zażywania regularnie leków .Psychiatra zwiększyła dawkę paroxinoru do 30mg dziennie , wcześniej spałam bez problemów teraz mam problem ze snem i ogólnie jestem podenerwowana i spięta ,wcześniej miałam dosyć mocne objawy somatyczne , drętwienie rąk i nóg , mrowienie twarzy płacz ,natrętne myśli , proszę o rade czy mi pomogą te leki bo już sama niewidem ,chodzę do dobrego specjalisty do którego kolejki są po 4 h czekania,do tego rozpoczęłam terapię wcześniej chodziłam do psychologa i pomagały mi te wizyty, miałam dopiero 1 spotkanie wstępne z terapeutą i psychiatra powiedział, że czasm tak jest że po takim spotkaniu ze wszystko trzeba opowiedzieć od nowa lęki mogą wrócić. Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.