Jak poradzić sobie z brakiem sił i osłabieniem?

Witam serdecznie, nazywam się Jakub i mam 18 lat. Od kilkunastu miesięcy nie mam na nic ochoty ani siły. Swojego czasu miałem także epizod depresyjny, ale to już minęło. Wtedy było jeszcze gorzej. Nie mam siły aby jeść, sprzątać czy się uczyć. Wcześniej sprawiało mi to radość. Ciąglę chodzę osłabiony, tylko bym leżał i spał. Staram odżywiać się normalnie, chrouję na nadczynność tarczycy oraz palę papierosy, nie piję. Mam 81 kg/191cm wzr.

Witam, proszę skorzystać z pomocy lekarskiej aby zastanowić nad przyczyną osłabienia. Jeżeli przyczyną złego samopoczucia mogą być zaburzenia nastroju proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka