Jak poradzić sobie z odrzuceniem miłości?

Witam, mam 20 lat. Kocham tak bardzo chłopka, który nie chce ze mną być. Ostatnio pokłóciliśmy się pisząc do siebie i on napisał, że już się nie odezwie, że nie jest mnie wart i że nie jest dla mnie odpowiednią partią. Zgodziłam się odejść, w końcu co miałam zrobić. Tak bardzo tęsknię. Nie wyobrażam sobie życia z inną osobą, tak bardzo go kocham. Nie wiem jak sobie z tym poradzić? Proszę chociaż o słowo wsparcia.

Pójść na terapię i zrozumieć swoje stany emocjonalne. Być może do tej miłości dołączyło sie rozżalenie i inne niezdrowe zależności. Chłopak odczuwa zaniżenie wartości własnej, skoro stwierdza, że nie dorasta Pani do pięt, to może lepiej podziękować mu za wycofanie się. Przetrwać trzeba angażując się w różne ciekawe inicjatywy. Znaleźć ważny cel i go realizować. Np. opiekować się psami w schronisku, zapisać się na aerobik, siłownię, żeby wyrzucać złą energię.