Jak poradzić sobie z takim zachowaniem u męża?

Jak na zawsze pozbyć się męża z domu, ktory stosuje przemoc fizyczną i psychiczną na wszystkich członkach rodziny, a do tego ma zdiagnozowaną chorobę psychiczną. Jak wyrzucić go z domu, aby w końcu zapanował w nim spokój i żeby nie było już żadnych awantur, bijatyk, znęcania się psychicznego na żonie, żeby dzieci się nie bały. W grę nie wchodzi rozwód.
KOBIETA, 48 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry,

Proszę rozważyć wizytę w odpowiadającym Pani miejscu zamieszkania Centrum Interwencji Kryzysowej. Powinna Pani uzyskać tam zarówno bezpłatną pomoc psychologiczną, jak i prawną w krótkim czasie.

Pozdrawiam, Oliwia Mazurowska