Jak poradzić sobie z tym odrzuceniem?

Witam Mam depresję dwubiegunowa jestem totalnie załamany ponieważ zakochałem się w osobie przed którą się broniłem bardzo długo nie chciałem się wiązać z nią bo wiedziałem że mnie skrzywdzi ale ona tak zabiegała o moje uczucia i obiecała że nigdy nie odejdzie ode mnie nawet po tym jak powiedziałem jej jaka mam chorobę to jeszcze bardziej się zbliżyła do mnie i wreszcie uległem zakochałem się dałem szansę uczucia i było cudownie przez trzy miesiące świata poza nią nie widziałem zaszła w ciążę poroniła w 5 tygodniu ciąży i wtedy nasz świat się zawalił odtracila mnie od siebie nie chciała widzieć a jeszcze bardziej straciła uczucia tak nagle z dnia na dzień a ja świata poza nią nie widze kocham ją nad życie chciałem się zabić dla niej żeby nie cierpieć zanim się zakochałem to dużo rozmawiałem z nią czy napewno chcę być ze mną że nie odejdzie bo jak mnie zostawi to się nie pozbieram przysięgała że nie zostawi że będziemy na dobre i na źle i teraz zostałem sam nie chce mi się żyć nie mogę przestać myśleć o Marcie przeszedłem załamanie leki nie pomagają odsunalem się od wszystkiego co tak długo budowałem chciałbym żeby ktoś mi napisał wytłumaczył Marcie że to co mi zrobiła to jest źle dla nas że ja się zabije dla niej że nie może mnie tak zostawić jak się otworzyłem na związek i zaufałem bezgranicznie proszę pomóżcie mi bo sobie coś zrobię

Szanowny Panie,

Z Pana wiadomości wynika, że jest Pan pod opieką psychiatry - skoro w Pana odczuciu przyjmowane leki Panu nie pomagają, proszę to koniecznie zgłosić prowadzącemu lekarzowi. Czy psychiatra sugerował Panu podjęcie długoterminowej psychoterapii? Wiele Pan przeszedł, ale myślę, że również i Pana była partnerka może wymagać pomocy psychoterapeutycznej. Proszę zadbać o właściwą pomoc dla siebie. W przypadku nasilonych myśli samobójczych proszę niezwłocznie zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala, w którym jest oddział psychiatryczny.

Życzę dużo dobrego.