Jak poradzić sobie z uczuciem lęku?

Dobry wieczór mam jeden problem czuje w sobie jakis strach w sobie,wyobrażenie jest takie ze coś się wydarzy przez najbliszy czasie.Pozatym czy jest jakieś leczenie tego leku?poza tym po ostatniej wizycie u pani psycholog,kazała mi się zastanowić czy nieudać sie na oddział dziennego psychiatrycznego w celu postawienia diagnozy.Przy leku towarzysza nerwy które ciężko mi je opanować.Proszę o pomoc

Witam,
rozumiem, że jest Pan w terapii. Lęk o którym Pan pisze można leczyć za pomocą psychoterapii oraz farmakoterapii, jak również można łączyć obie metody, co daje zazwyczaj dobre efekty. Leki działają na objaw a psychoterapia pozwala ustalić co jest przyczyną pojawiających się leków. Jeżeli lęki są silne to może pobyt na oddziale psychiatrycznym byłby dobrym rozwiązaniem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień Dobry Panu,

W celu postawienia diagnozy i leczenia potrzebna jest konsultacja u lekarza psychiatry.

Myślę, że dobrą decyzją byłoby skorzystanie z oddziału dziennego, który zaproponowała Panu wstępnie psycholog, gdzie również miałby Pan terapię.

Zostawiam to Panu do rozważenia.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej