Dylematy dotyczące pracy

mam problem z pracą chcę się zwolnić już drugi raz, za każdym razem pracodawca próbuje mnie zatrzymać proponując lepsze warunki,niestety ta praca jest bardzo ciężka niewiem czy moje zdrowie to wytrzyma,niewiem co mam z sobą zrobić,czy zostać w starej pracy na lepszych warunkach czy iść do nowej i wyrwać sie z tego chaosu.proszę oporadę.

Witam,
nikt nie powie Panu co powinien Pan zrobić. Zarówno jedna jak i druga opcja posiadają swoje wady i zalety, które trzeba brać pod uwagę. Jeżeli potrzebuje Pan wsparcia w tym wyborze, zachęcam do konsultacji psychologicznej.

Witam,
wrażliwość nie jest groźna, jest cechą osobową. Jeżeli jednak przeszkadza ona Panu zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii. Podczas terapii będzie miał Pan okazję przyjrzeć się swoim uczuciom i przyczynom ich występowania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień Dobry Panu,

Proszę posłuchać siebie...

Zdrowie jest największą wartością, jaką posiadamy..., choć tego nie doceniamy.

W ślad za słowami Naszego Poety A. Mickiewicza:

" ...ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie..."

Życzę Panu tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej