Niechęć do pracy przez współpracowników

Mam 22 lata i mam problem taki gdyz boje sie isc do pracy jestem świetnym pracownikiem ale jest trzech kolegów w pracy ktorzy cały czas sie śmieja ze mnie bez powodu obgaduja mnie za plecami a ja nic im nie zrobiłem juz mam dosyc tego czuje wewnetrzny stres nie wiem jak rozmawiac z obcymi ludzmi i po pracy dla odstresowania sie pije alkohol i boje sie co bedzie dalej prosze pomuzcie mi?

Witam,

Czy obecna praca to pierwszy przypadek, kiedy jesteś wyśmiewany? Czy bywało tak już wcześniej? Choć to może wydawać Ci się trudne, warto porozmawiać ze współpracownikami i dowiedzieć się, czy rzeczywiście śmieją się z Ciebie, a jeśli tak, to z czego dokładnie. Kolejnym krokiem, jeśli ten nie da rezultatu, powinna być rozmowa z pracodawcą.
Jeśli masz tak ogromny problem z rozmową, że uważasz to za niemożliwe, proponuję udać się do terapeuty na konsultację.

Pozdrawiam

Napisał Pan w tytule swojej wypowiedzi, że ma Pan niechęć do pracy "przez współpracowników. Jednak za swoje kontakty z innymi odpowiada Pan. I także Pan sam jest odpowiedzialny za swoje sposoby odstresowania się. Takie przeniesienie środka ciężkości jest ważne, bo jeśli Pan sam weźmie na siebie odpowiedzialność za radzenie sobie ze swoimi trudnościami, to inni także powinni się zniechęcić do zajmowania się Panem w sposób którego Pan sobie nie życzy. W gabinecie psychoterapii na pewno znajdzie Pan pomoc w uporaniu się z tym problemem.

http://www.gabinetzmian.pl