Zaburzenia snu a niechęć do pracy

mam problem z chodzeniem do pracy czuje sie nie na miejscu boje sie czecos mam problem ze spaniem i pojsciem do pracy co mam zrobic prosze odpowiedziec

Dzień dobry!

Niestety, udzielenie pomocy w takiej sytuacji przekracza możliwości kontaktu internetowego. Nie jest możliwa pełnowartościowa porada na podstawie skąpych informacji. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Najlepsze co może Pan zrobić w tej sytuacji to udać się do specjalisty. Jeśli w grę wchodzi bezsenność, to dobrze będzie skonsultować się także z lekarzem. Można to załatwić za jednym zamachem zapisując się na konsultacje do psychiatry-psychoterapeuty.

http://www.gabinetzmian.pl