Problem z surfowaniem po sieci

Witam, mam problem z surfowaniem po sieci. Otoz pare lat temu wglabilem sie w fora dyskusyjne, na ktorych sie cos napisze i od razu odpisuje. Przez to zawsze jak serfuje po internecie wchodze na jakies glupie fora, gdzie ludzie sa glupi, i tylko obrazaja. Zle sie przez to czuje. Nie chce wchodzic na te strony internetowe, a mimo wszystko ciagle na nie wchodze. Jak przestac na nie wchodzic? Pozdrawiam

Witam,

Jeśli odcięcie się od Internetu na co najmniej miesiąc z własnej inicjatywy wchodzi w grę - warto to zrobić. Jeśli nie, zablokować wszystkie strony, które nie są niezbędne (do pracy). W razie, gdyby to nic nie zmieniło, proszę udać się na terapię uzależnień.

Pozdrawiam