Problem z 20-letnią córką

witam moja 20letnia corka jest zmuszana do prostytucji i zastraszana z tego powodu stala sie narkomanka uciekla z domu zosttawila 6mies synka i meza co mam w takiej sytuacji robic gdyz nas szantazuje ze sobie cos zrobi bierze jakiies dopalacze zwane krysztal

Dzień dobry!

Istnieją instytucje, które udzielają pomocy osobom, które takiej pomocy potrzebują i o nią proszę - np. Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Ośrodek Terapii Uzależnień, Ogólnopolskie Pogotowie Dla Ofiar Przemocy Niebieska Linia. Każde naruszenie prawa można także zgłosić na Policji.

Pozdrawiam!