Jak poradzić sobie z uczuciem samotności po nieudanych próbach zajścia w ciążę?

Witam. Mam na imię Monika mam 27 lat od 4 lat staram się o dziecko bezskutecznie nie mam juz sił chodzić po lekarzach ciągle słyszę ze nikt mi nie jest w stanie pomoc i mam iść prywatnie.Straszne to uczucie wszyscy w kolo maja dzieci a ja nie i jeszcze mam od dwuch lat problemy z kręgosłupem mój chłopak na początku był ze mną czulam to a teraz czuje jak bym była juz mu obojętna nie radze sobie juz z tym myślę ze nie nadaje się do niczego i popadlam w depresje

Witam
Temat jest wielowątkowy , złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proponuję zgłosic się do doświadczonego psychoterapeuty, aby przyjrzeć się temu, co uporczywie przeszkadza w życiu i rozkminować to krok po kroku aby uwolnić trudne emocje, które często mają też związek z trudnoscią zajścia w ciążę.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Proszę nie upadać na duchu. Niech sie Pani nie poddaje i postara się pójść do psychologa lub psychoterapeuty by z nim porozmawiać, otrzymać wsparcie. Naprawdę warto. Nie trzeba się mierzyc z tym samemu, gdy dla nas jest to trudne.

Jeśli prywatna wizyta jest zbyt droga, proszę się nie poddawać i poszukać wsparcia w poradniach NFZ. Tam też są tacy specjaliści.

Gorąco pozdrawiam