Uczucie samotności i niespełnienia u młodej osoby

Nie wiem o czego zacząć. mam 21 lat. Czuje sie samotna a jak ktoś mnie wkurzy wpadam w furie. Już nawet na dziecku sie wyżywam :( krzyczę i bije w pupę:( wcześniej taka nie byłam. nie chce wyładywywać na nim złości. Czuje jak boli mnie dusza :( myśle o popełnieniu samobójstwa :( nie chce mi sie żyć :( czuje sie sama....

Absolutnie objawy, które Pani opisuje są kwalifikujące na konsultację psychiatryczną. Proszę dokładnie opisać lekarzowi, co się z Panią dzieje. Jeśli będzie konieczność dodatkowego wsparcia, proszę podjąć psychoterapię. Pozdrawiam!

Witam Panią,
w wielu Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych w Warszawie są grupy wsparcia dla rodziców, udzielana jest różnego rodzaju pomoc matkom przeżywającym trudności. W PZP jest możliwość rozmowy z psychologiem. Jeśli Pani problemy wymagają więcej czasu na ich rozwiązanie, warto pomyśleć o psychoterapii. Listę poradni powinna znaleźć Pani w Internecie. Warto skorzystać.
Pozdrawiam