Uczucie samotności, płacz i wyładowywanie stresu przez masturbację

Wyladowuje swoj stres przez ciagla masturbacje. Wciaz placze. Nie wiedzialam na czym polega zwiazek, przyjechalam do chlopaka nie znajac go, myslac ze wszystko sie ulozy, on mnie wyciagal do restarucji ja bralam godzilam sie na wszystko, siedzialam jadlam jak jakas bezdomna nie rozmawiajac z nim, Od poczatku byly klotnie, mowil ze sie wprosilam choc mnie zapraszal, dzis mowi ze nie wiedzial ze jestem chora psychicznie, ze nie jest caritasem, a ja siedze bo boje sie zycia, sama nic nie osiaglam.

Witam,
z tego, co Pani napisała rozumiem, że czuje się Pani bardzo samotna i przygnębiona. Rozumiem, że te negatywne uczucia rozładowuje Pani przez masturbacje, ale uczucia znikają tylko na chwilę, więc po niej znów czuje się Pani źle. Mam poczucie, że bardzo potrzebuje Pani teraz wsparcia. Gorąco więc namawiam Panią na skorzystanie z pomocy psychologa (może umówić się Pani na bezpłatne spotkania w stowarzyszeniach albo finansowane przez NFZ) albo grupy samopomocowej jak Anonimowi Seksoholicy. W obu formach terapii dostanie Pani wsparcie, skuteczną pomoc w rozwiązaniu problemu i ruszeniu dalej ze swoim życiem.
Trzymam za Panią kciuki.
Pozdrowiam serdecznie,
Marta Kołacka

Dzień dobry.

Wydaje się, że odpowiadałem już na inny Pani post o podobnej treści
Konieczny byłby kontakt z psychologiem i psychoterapia.

Pozdrawiam.