Uczucie samotności i brak chęci do życia po zerwaniu

Witam. Mam 23 lata. Byłam związana z chłopakiem przez 7 miesięcy niestety związek się rozpadł. On mówi, że nie wie co czuje, ale chce mieć kontakt ze mną. Mówi mi, że mu bardzo dobrze przy mnie, lubi ze mną rozmawiać, ja go kocham i tęsknie. Chciałabym się z Nim związać, a z drugiej strony się boję. Boję sie życia. Nie wiem czego chce od życia. Szukam psychologa, bo czuję się samotna i nieszczęsliwa. Nie odzywam się prawie do nikogo, Jak już muszę. Nie chce mi sie zyć. Boję się tego. Strasznie.

Proszę zgłosić sie do Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź psychologa/psychoterapeuty. Sytuacja niepewności, której Pani doświadcza jest na pewno dla Pani trudna i obciążająca. Przeżywane niepokoje i lęki powinny stać się przedmiotem terapii, pomogą również w budowaniu tej lub przyszłej relacji.

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą. Być może wystarczy wsparcie psychologiczne, przepracowanie poczucia straty w związku z zakończonym związkiem. Pozdrawiam.