Jak się zapisać do psychoterapeuty na NFZ, jeśli się nie jest ubezpieczonym?

Jak się zapisać do psychoterapeuty na NFZ jeśli się nie jest ubezpieczonym, i nie ma się takiej możliwości by się ubezpieczyć, jak w ogóle można się zapisać do psychoterapeuty, jakie są wymagania itp

Wizyta u psychoterapeuty uzależnień w zakresie leczenia uzależnień nie musi być związana z posiadaniem ubezpieczenia NFZ. Jeśli problem nie dotyczy uzależnień o bezpłatną psychoterapię warto pytać w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej i w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, jak również w różnych Fundacjach i Stowarzyszeniach.