Problemy z agresją i dostosowaniem się do zasad panujących w przedszkolu u 5-latka

Witam Jestem mamą 5letniego chlopca. Synek ma problem z agresja i dostosowaniem sie do zasad panujących w przedszkolu , w grupie. Chciałabym zrobić mu diagnozę pod kątem ADHD.Tak naprawdę niewiem czy to jest ta choroba czy poprostu wynika to z tego że jest niegrzeczny. Nie wiem gdzie mam się zgłosić by zrobić diagnozę i uzyskać jakąs pomoc.Jestem samotną matką wychowującą 5 i 2 latka więc zależało by mi żeby było to niedaleko miejsca mojego zamieszkania.

Witam. W warszawie jest kilka ośrodków diagnozujących dzieci m.in. Przystań Psychologiczna, Centrum Terapii Promitis. Nie jest mi znane Pani miejsce zamieszkania, dlatego trudno jest podać miejsce wg podanych przez Panią kryteriów. Proszę wpisać w google diagnoza dzieci warszawa i wybrać Ośrodek z dogodną dla Pani lokalizacją.

Proszę skontaktować się z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną (jest w większości miast). Zajmuje się nie tylko diagnostyką, ale także pomocą psychologiczną i wsparciem wychowawczym.