Jak poradzić sobie ze stratą dziecka?

witam! Poroniłam dwa razy, nie mogę sobie poradzić ze stratą. Najgorszy jest widok pań w ciąży. Co zrobić, czy pójść do specjalisty?

Rozumiem Pani cierpienie, trudno poradzić sobie ze stratą dziecka, oprócz tego wyobrażam sobie, że jest w Pani wiele emocji i pytań, z którymi ciężko być samemu, a które warto sobie poukładać. Wizyta u specjalisty pomoże Pani i przyniesie ulgę.