Jak poradzić sobie po śmierci bliskiej osoby?

Witam Po smierci mojego chrzestnego, ktory całe zycie zastepował mi ojca .....nie moge dojsc do siebie...byłam w szpitalu podczas reanimacji......nieudała sie lekarz pozwolił mi sie pozegnac.............krzyczałam na cały szpital wyszarpali mnie od niego.....nie moglam zejsc po schodach z 4 pietra maz mnie zniosl.Od tamtej pory wszystko widze w czarnych barwach...mam 2 dzieci........mało tego ostatnio odeszła babcia zadzwoniła do mnie i powiedziała, ze umiera nie zdazyłam dojechac................co ja mam zrobic ze soba?

Dzień Dobry Pani,

Wyobrażam sobie, jak trudno jest Pani pogodzić się ze stratą tak bliskiej dla Pani Osoby Chrzestny/Babcia.
Proszę przyjąć ode mnie moje zrozumienie...

Aby pogodzić się ze stratą,potrzebny jest czas i pozwalanie sobie na przezywanie emocji.
Proszę nie pozostawać w tym i z tym samej.
Zachęcałabym Panią do rozważenia zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która byłaby dla Pani wspierająca i pomocna.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam serdecznie