Jak poradzić sobie ze wzmożonym apetytem przy antydepresantach?

Witam. Od czasu kiedy biorę antydepresanty nie mogę poradzić sobie ze wzmożonym apetytem. Korzystam z diety od wielu lat, prawidłowo się nawadniam, uprawiam sport, ale niestety zaczęłam bardzo dużo podjadać. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Lekarz informował, że może coś takiego być. Czy jest suplement, bloker apetytu, którym mogłabym sobie pomóc? Pozdrawiam :)

1) zwiększenie ilości spożywanego białka,

2) zwiększenie ilości błonnika w diecie,

3) weryfikacja zapotrzebowania energetycznego,

4) stosowanie kofeiny.