Jak postąpić w sytuacji, kiedy mąż ma kochankę?

Dowiedziałam się że mąż ma kochankę co w takiej sytuacji zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
A czy rozmawiała Pani na ten temat z mężem? Jeśli nie, to moim zdaniem powinna Pani zacząć właśnie od tego. Trudno jest doradzić, co powinna Pani zrobić, nie wiedząc jaki stosunek do całej sytuacji ma Pani mąż. Proszę z nim porozmawiać i wtedy oceni Pani czy są szanse na to, aby Pani wybaczyła oraz na to, aby wspólnie próbować naprawić Wasze małżeństwo.
Pozdrawiam

Witam. Trudno wskazać jakąś jedną radę czy rozwiązanie. W tej sytuacji sugerowałabym osobisty kontakt ze specjalista. To co może Pani zrobić to przeprowadzić poważną rozmowę z mężem na temat tej sytuacji i dalszego małżeństwa, lecz najpierw musi Pani sama też wiedzieć czy jest w stanie wybaczyć zdradę i żyć dalej z mężem czy też nie.
Brabec Magdalena